Расскажите друзьям:

HEILUNG (DNK)

Яскраве театралізоване шоу епохи вікінгів.

Вперше данська неофолк група Heilung привезе в Україну театралізоване  музичне шоу у ритмі шаманів та бойових пісень вікінгів.

Кожен виступ Heilung- це  захоплююча видовищна подія ,  де зникають грані між сценічним дійством та прадавніми ритуалами, минулим і сьогоденням.

Європейський колектив відтворив в своїй музиці звучання Північної Європи залізного віку та епохи вікінгів. Звучання композицій побудовано на використанні традиційних скандинавських  інструментів і голосів, що переносять слухача в дохристиянські  часи, коли людина була одним цілим з природою.

Heilung використовує древньоскандинавські тексти з археологічних артефактів у своїх піснях , що стосуються героїчних подій  або переклади давніх текстових елементів.  Автентичне звучання та естетика древньої цивілізації створюється  за допомогою кісток, бубнів, шуму води, дерев’яних щитів і списів.

В перекладі з німецької мови HEILUNG означає «зцілення», в цьому  і полягає суть музики Heilung.  Слухач залишається  в спокійному і  розслабленому стані після музичної подорожі , лідер гурту Кай Уве Фауст вважає ,що чаруюча сила музики здатна зцілювати тіло і душу людини. В арсеналі групи є композиція присвячена духам Карпатських лісів.

Журнал Metal Hammer UK називає концерт на фестивалі Midgardsblot у Норвегії одним з найкращих живих виступів 2017 року.

Музика Heilung прозвучала в рекламі нового сезону фентезійного драматичного серіалу «Гра престолів» Game of Thrones.

Не зволікай, поринь у світ таємничих шаманів та войовничих вікінгів. Почуй голос предків.